Fontanna czekoladowa to niesamowita i wyśmienita atrakcja, która zamieni Twoją imprezę w niezapomnianą chwilę, a także dostarczy wielu wrażeń smakowych jak i estetycznych. Jest to wyjątkowa pokusa, która przyciąga pięknym wyglądem, aromatem i smakiem a unosząca się woń czekolady sprawi, że każdy z gości będzie chciał jej skosztować.

Fontanna alkoholowa świetnie nadaje się zarówno na duże jak i małe imprezy, prowokując swoim wyglądem i przykuwając uwagę dorosłych i dzieci. Podświetlenie ledowe zapewnia piękny widok płynu przelewającego się przez kaskady. Fontannę można zalać nie tylko alkoholami ale również innymi napojami dzięki czemu można ją wykorzystać na imprezach z udziałem dzieci.

Zajmujemy się wypożyczaniem oraz obsługą fontanny czekoladowej i alkoholowej na różnego rodzaju uroczystościach, takich jak:
-wesela,
-chrzciny,
-urodziny,
-bankiety,
-kinderbale,
-bale karnawałowe i sylwestrowe,
-wieczory panieńskie, kawalerskie
-oraz inne uroczystości.

Od teraz, specjalnie dla Was poszerzyliśmy naszą ofertę! Do naszego grona dołączyła kolejna fontanna, a raczej fontanny, FONTANNY SCENICZNE zwane inaczej fajerwerkami. Świetnie nadające się na wjazd tortu weselnego lub sesję zdjęciową po zmroku, a także pierwszy taniec. Dysponujemy również fotobudką, ciężkim dymem oraz napisem LOVE. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania oferty.

Sprawdź nas ! ! ! !